Manşet

Bajaj’dan Chopper Severlere Müjde! Bajaj Avenger Street 150 Geldi!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Tam da dün Bajaj’ın Pulsar Tanıtım Günleri etkinliğine katılmışken bugün aklıma yeni modeller neler olabilir? Bajaj hangi modelleri Türkiye’ye getirebilir? sorularını getirmemle birlikte, Avenger Street 150 modelinin Türkiye’de satışa başlayacağını öğrenmem bir oldu.

Haberi Bajaj Türkiye’nin Müdürü Ekrem Ata beyin sosyal medya hesabından aldım. Yaptığı açıklamaya göre Avenger Street 150 Modeli 29 Nisan 2016 tarihinden itibaren tüm bayilere sevk edilecek. Çok büyük bir ihtimalle de Mayıs ayının ilk yarısında trafikte göreceğiz bu modeli.

Biraz duruşuna bakalım sonra detaylar…

Öncelikle bu modelin ciddi bir kullanıcı kitlesi olduğunu ve internet ortamında birçok verinin bulunduğunu da belirteyim. İsteyen okurlarım “Bajaj Avenger Street 150 Top Speed” “Bajaj Avenger Street 150 Review” terimlerini Google üzerinde aratarak ilgili verilere ulaşabilirler. Arama terimleriniz İngilizce olursa daha rahat bilgiye ulaşacaksınız. Malum henüz motosikletin testini Türkiye’den hiçkimse yapamadı.

Aşağıda motosikletin teknik özelliklerini bildiren görsel bulacaksınız. Ancak yazıyı yazdığım an itibariyle Bajaj Türkiye’nin internet sitesinde herhangi bir veri bulunmamakta. Ancak görselden anladığım kadarıyla çok yakında bu ürün de sitede yerini alacak.

Bajaj_Avenger_Street_150_3

Benim merak ettiğim konu ise Global sitede bu ürünün 220cc olan versiyonu da bulunmakta. Benim şimdilik anladığım ise Türkiye’ye sadece 150cc lik versiyonun gelmiş olması. Belki ileride 220cc olan versiyon da gelecektir ama arada ciddi farklar olduğunu düşünüyorum. Örneğin Yağ soğutma bunlardan biri. Haliyle cc farkından kaynaklanan gücü de eklediğinizde 220cc olan modelin daha tatlı ve yerinde olacağını tahmin etmek zor olmaz.

Son olarak Bajaj Avenger Street 150 Modeli’nin satış liste fiyatının 6790tl olduğunu da belirtelim. Bu fiyat herhangi bir lansman fiyatı mıdır? Yoksa genel liste fiyatı mıdır? onu tam olarak bilemiyorum.

Ürün bayilerde yer aldığında ve test sürüşü yaptığımda detayları tekrar sizlerle paylaşacağım.

Eğer böyle bir modele bakıyorsanız, satın almak için de aceleniz yoksa bekleyip bu modeli gördükten sonra karar vermenizi tavsiye ediyorum.

4 Comments

  1. Bajjaj 220 avenge ne zaman gelecek bayilete bekliyoruzcelikkesen

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.