Etkinlik Örnekleri & Fikirler

Minion Kitap Ayracı Yapıyoruz: İngilizce, Sınıf, Okul Öncesi ve Türkçe Öğretmenleri İçin (Çıktı Mevcuttur)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Malum Minion’lar her yaştan her kesimden insanlar tarafından çok ama çok sevildiler. Benim oğlum Ege de tam bir Minion hastası. Yılbaşı öncesi hem hediyelerimizi kendimiz yapalım hem de kitap hediye etmek istediğimiz kişilere bizden de küçük bir dokunuş olsun diyerek Minion karakterlerden kitap ayraçları yapmaya karar verdik.

Etkinliğimizle ilgili tüm detayları resimleri ve İNDİRİP YAZDIRABİLECEĞİNİZ çıktı kağıdını aşağıda sırasıyla bulacaksınız. Bu etkinliği İngilizce Öğretmenleri ayracın arkasına yeni yıl mesajı yazdırarak uygulatabilirler. Sınıf öğretmenleri ve Türkçe öğretmenleri de aynı şekilde Türkçe mesajlar yazdırarak uygulatabilirler. Özellikle Türkçe öğretmenleri yılbaşında öğrenciler arası kitap hediyeleşme etkinlikleri yapacaklarsa veya sınıf / okul kütüphanesini renklendirmek istiyorlarsa bu etkinliği yaptırabilirler. Okul öncesi öğrencilerimiz için zaten başlı başına mükemmel bir aktivite olacağını düşünüyorum.

Not: Yapıştırma gözler veya renkli kalın kağıtlar bulamazsanız bu kısımları kendiniz boyayıp hazırlayabilirsiniz. Önemli olan öğrencilerimizin ve çocuklarımızın yaratıcılıklarını geliştirmek. Unutmayın! Mükemmellik bizim takıntımız onların değil 😉

Haydi bakalım Kevin, Stuart ve Bob sizleri bekliyor! Kolay gelsin 😀

Yapılış Aşamaları (En sonda çıktı mevcuttur)

minion_aktivitesi2

minion_aktivitesi1

minion_aktivitesi3

Aşağıdaki çıktıyı indirip yazdırarak etkinliğinizi uygulayabilirsiniz. İndirmek için resim üzerinde sağ tıklayıp “Farklı Kaydet” seçeneğini tıklayıp kaydedin ve bir yazıcıdan çıktısını alın.

minion_aktivitesi_printout

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.